Golf Fyzio & Fitness exkluzivní spojení

Bratři Jan & Michal Joshua Fránovi

IMG_5704 webExkluzivní spojení osobního trtpi_certified_logoUenéra a fyzioterapeuta

V České republice exkluzivní spojení osobního trenéra a fyzioterapeuta certifikovaných akademií Titleist Performance Institute (TPI). Společně jsou připraveni nabídnout personalizovaný plán pro zvýšení sportovní výkonnosti pro golfistu jakékoli úrovně.

 

Proč je potřeba speciálního přístupu ke golfistům?

Golf je pro lidské tělo jednostrannou zátěží, proto je potřebná kompenzace.

Při osobním tréninku pro golfisty se osobní trenér Jan Frána zaměřuje zejména na:

  • posílení kosterního svalstva
  • prodloužení délky ran
  • zvýšení výbušnosti a dynamiky pohybu pro lepší kontrolu ran
  • posílení hlubokého stabilizačního systému pro kontrolu míče

Při terapii pro golfisty se fyzioterapeut Michal Joshua Frána  zaměřuje na stabilizaci švihu, trupu a jeho následnou rovnováhu při úderu: Putt, Chip, Pitch, ale i ostatní potřeby hráče golfu. V základu se terapie dělí na sportovní a vrcholovou. Vrcholová terapie je zaměřena na absolutní výkon golfisty a pravidelnou přípravu pro hru a následné kompenzace tréninku. Golf terapie je vhodná pro hráče golfu, kteří trpí bolestí při a po hře a nemají profesionální ambice.

Cílem osobních tréninků a terapie pro golfisty je zvýšení fyzické kondice a odstranění patologických mechanismů v pohybu, což v důsledku vede ke snížení HCP. Dále fyzioterapeut a podolog Michal Joshua Frána nabízí vyšetření plosky nohy s následnou individuální výrobou vložky do golfové obuvi.

Ti nejlepší golfisté trénují s profesionálními trenéry a fyzioterapeuty. Buďte jedněmi z nich!

 

 

Copyright: Využití filmových, obrazových a textových materiálů na webu fitness-trener.net není povoleno. Neoprávněné kopírování obsahu bude postihováno v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb. dle §1 a 2. V případě zájmu o spolupráci prosím kontaktujte společnost Jan Frána.